×

Zwiększ Efektywność Recyklingu z Naszymi Komponentami do Butelkomatów

Zwiększ Efektywność Recyklingu z Naszymi Komponentami do Butelkomatów

Butelkomat to nowoczesne urządzenie służące zbieraniu butelek PET oraz puszek aluminiowych. Nagradzając użytkowników kuponami, punktami lojalnościowymi lub gotówką. Dzięki zaawansowanej technologii, butelkomaty zmniejszają ilość odpadów, oszczędzają surowce i zwiększają świadomość ekologiczną. Instalowane są w sklepach, szkołach i miejscach publicznych, promując recykling i odpowiedzialne postawy konsumenckie.

Firma Stoltronic dostarcza wiele komponentów, które służą do budowy urządzeń kaucyjnych.

Zostaw kontakt, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie!

Czujniki

Nasze czujniki są kluczowym elementem w automatyzacji procesu odbioru butelek. Zarówno wykrywanie przeźroczystej butelki PET jak i pomiar ilości surowca w zbiorniku nie jest dla nas problemem.

Skanery Kodów 360

W dobie zaawansowanej technologii, skanery kodów odgrywają kluczową rolę w identyfikacji i śledzeniu produktów. Nasze skanery kodów 360 są idealnym wyborem do butelkomatów, gwarantując szybkie i dokładne odczytywanie danych, co przyczynia się do płynności i bezbłędności procesu zbioru butelek.

Wentylatory

Wentylatory, które oferujemy, są nieodzownym elementem zapewniającym właściwe warunki pracy dla urządzeń przemysłowych. Dzięki naszym wentylatorom, Twoje butelkomaty będą działać w optymalnych warunkach, co przekłada się na dłuższą żywotność maszyn i mniejsze ryzyko awarii.

Drukarki

W naszej ofercie znajdują się również drukarki przemysłowe, które doskonale sprawdzają się w środowisku produkcyjnym. Oferujemy drukarki charakteryzujące się wysoką jakością wydruku i niezawodnością, co jest niezbędne do znakowania i etykietowania.

Komputery Przemysłowe

Komputery przemysłowe są sercem każdej zaawansowanej maszyny. Nasze komputery przemysłowe zapewniają wysoką wydajność i niezawodność, które są kluczowe w zarządzaniu i kontrolowaniu procesów recyklingu. Dzięki naszym rozwiązaniom, Twoje systemy będą działać sprawnie i bez zakłóceń.

Zostaw kontakt, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie!

     Najczęściej Zadawane Pytania
     1. Jakie czujniki oferujecie?
      Oferujemy czujniki optyczne oraz ultradźwiękowe, dostosowane do różnych zastosowań w produkcji butelkomatów.

     2.  Czy wasze skanery kodów są kompatybilne z istniejącymi systemami?
      Tak, nasze skanery kodów 360 są kompatybilne z większością systemów dostępnych na rynku, co zapewnia łatwą integrację i płynne działanie.

     3. Jakie są zalety waszych wentylatorów?
      Nasze wentylatory charakteryzują się wysoką wydajnością, cichą pracą i długą żywotnością, co jest kluczowe dla zapewnienia optymalnych warunków pracy maszyn.

     4. Czy oferujecie wsparcie techniczne?
      Tak, nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby pomóc w wyborze odpowiednich produktów oraz w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych.

     5. Jakie drukarki przemysłowe macie w ofercie?
      Oferujemy drukarki termiczne, które doskonale sprawdzają się w środowisku produkcyjnym, zapewniając wysoką jakość wydruków.

     6. Czy wasze komputery przemysłowe są odporne na trudne warunki pracy?
      Tak, nasze komputery przemysłowe są zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudne warunki środowiskowe, takie jak wysoka temperatura, wilgoć i wstrząsy.