×
Modernizacja prasy
Modernizacja prasy

Remont prasy to ekonomiczniejsza alternatywa dla nowej prasy

Wraz z kompetentnymi specjalistami z zakresu mechaniki zapewniamy kompleksową renowację mechaniczną, hydrauliczną i elektryczną Twojej prasy.     

   Zapewniamy:

 

krótką przerwę w działaniu

brak zmian konstrukcyjnych

profesjonalną obsługę   Pomożemy przy:


Niezbędnej ekspertyzie do remontu 

Dobierze szafy sterowniczej + panelu sterowania

Poprowadzeniu kompletnej elektryki 

Instalacji systemów bezpieczeństwa

Instalacji systemów ochrony narzędzia

Przeprowadzamy instalację, serwisy oraz szkolenie
Prasy i wykrawarki są trwałymi dobrami kapitałowymi, których cykl życia przekracza cykl życia systemu sterowania, urządzeń peryferyjnych, siłowników i czujników, więc po co zawsze myśleć o nowej maszynie, skoro nadal można zarobić dużo pieniędzy na starej przy niewielkich kosztach!

Takie rozwiązanie ma również zalety podatkowe.

W oczach klientów i użytkowników końcowych odnowiona prasy jest tak samo dobrym obiektem referencyjnym poprawiającym wizerunek, jak nowa! Optymalnie wyremontowana automatyczna prasa wykrawająca w niczym nie ustępuje nowej pod względem wydajności i wyglądu!

Niezależnie od tego, czy chodzi o elektronikę, czy mechanikę, z firmą UNiDOR i jej partnerami jesteś w dobrych rękach!

GENERALNY REMONT ZAWSZE SIĘ OPŁACA!Jak wygląda procesKrok 1 Analiza

Najpierw określany jest stan maszyny, a następnie koncepcja modernizacji...

Określamy aktualny stan maszyny. Następnie, podczas rozmowy z ekspertem, przedstawiamy różne opcje globalnego remontu i późniejszej modernizacji.

W raporcie eksperckim opisujemy wszystkie koszty i procesy robocze oraz przedstawiamy szczegółowy harmonogram projektu.Krok 2 Realizacja

... a następnie ustalony harmonogram przebudowy i uruchomienia...

Głównym priorytetem generalnego remontu jest zminimalizowanie czasu przestoju maszyny.

Od planowania projektu, terminowego planowania wszystkich nowych jednostek i komponentów, kompletnego wstępnego montażu szafy sterowniczej i jednostki operacyjnej, szybkiej konwersji na miejscu do uruchomienia i próbnej pracy maszyny, mamy doświadczone zarządzanie projektem i dobrze skoordynowany, wykwalifikowany zespół specjalistów.Krok 3 Przekazanie i szkolenie

... i wreszcie przekazanie maszyny i systemu sterowania klientowi.

Szczególną uwagę zwracamy na przekazanie maszyny do działu utrzymania ruchu oraz technologom: wraz z upoważnionymi pracownikami przeprowadzamy test odbiorczy, sprawdzenie działania, wydajności i zgodności, w tym kompleksową kontrolę bezpieczeństwa (w naszej pracy zawsze obowiązują aktualne normy bezpieczeństwa BG, EN....). Wszystkie istotne procesy i dane są rejestrowane w protokole odbioru.

Szkolenia, długoterminowe umowy serwisowe i pakiet części zamiennych uzupełniają modernizację.Opisz swoją aplikację a my dobierzemy dla ciebie rozwiązanie!

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog
Sortuj wg:
Brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania