      Senzor pendul IF-200K/K-B02PS-T3
      Index: IF-200K/K-B02PS-T3
      Temperatura de funcționare
      -25°C...70°C
      Alimentare electrică
      10…30 V CC
      Clasa de protecție
      IP67
      Funcția de ieșire
      DA
      Lungimea sondei
      200 mm
      Order fulfilment within 1 to 5 weeks
      Senzorii noștri inductivi IF pentru nivelul de umplere, cunoscuți și sub denumirea de senzori cu pendul, măsoară precis și eficient nivelul de umplere al materialelor vrac în alimentatoarele vibratoare și sistemele cu buncăr. Senzorul electromecanic inovator și pendulul montat pe pivot fac față fără efort condițiilor dure întâlnite pe liniile de producție. Senzorii cu pendul sunt disponibili cu trei dimensiuni de tijă: 100, 200 și 300 mm, oferindu-vă libertatea de a adapta optim senzorul la nevoile aplicației dumneavoastră. Senzorul inductiv rezistent la uzură asigură o durată lungă de viață, iar indicatorul de stare integrat simplifică operarea și monitorizarea.
      • Detectarea fiabilă a materialelor vrac în alimentatoarele vibratoare
      • Design robust, rezistent la deteriorări mecanice
      • Personalizabil în funcție de aplicația dumneavoastră cu trei lungimi diferite ale tijei: 100, 200 și 300 mm
      • Durata de viață lungă de viață datorită comutatorului inductiv rezistent la uzură
      • Monitorizare ușoară datorită indicatorului de stare integrat
      IF-200K/K-B02PS-T3
      Fisa tehnica
      Temperatura de funcționare
      -25°C...70°C
      Alimentare electrică
      10…30 V CC
      Clasa de protecție
      IP67
      Funcția de ieșire
      DA
      Lungimea sondei
      200 mm