×

Czytnik kodów 1d i 2d do systemów produkcyjnych smart!

Czytnik kodów 1d i 2d do systemów produkcyjnych smart!

Nasz ID-600 oferuje wyjątkową wszechstronność zapewniającą najwyższy stopień produktywności w  systemach produkcyjnych.

Kompaktowe, wszechstronne czytniki ID serii ID-600 skłania do zastosowania tego typu rozwiązania poprzez możliwością rozbudowy oprogramowania, inteligentną i solidną koncepcją oświetlenia, wymienną optyką M12 oraz bogatym wyposażeniem optycznym.

Wiodące w branży algorytmy zapewniające wysoką szybkość odczytu

Zintegrowana z oprogramowaniem korekcja i kalibracja obrazu ID-600 w celu optymalizacji jakości obrazu gwarantuje doskonałe obrazy pod względem odległości, pola widzenia i rozdzielczości.

Dzięki szybko konfigurowalnemu oprogramowaniu nVision-i i kompleksowym narzędziom do odczytu kodów osiągana jest optymalna wydajność przy płynnym uruchomieniu i zmieniających się wymaganiach. W razie potrzeby narzędzia można rozszerzyć poprzez aktualizację oprogramowania lub indywidualnie zoptymalizować poprzez dostosowanie.

Wszechstronny interfejs Profinet sprawia że ID-600 można z łatwością połączyć z modułem PLC lub przez FTP/SFTP można przesyłać obrazy na serwer dopełniają jego elastyczność.

 

  • Zintegrowane oświetlenie LED dużej mocy w kolorze czerwonym i białym, przełączane za pomocą oprogramowania
  • Wymienne obiektywy M12 spełniające wszystkie typowe wymagania aplikacji w zakresie przemysłowego odczytu kodów
  • Przyjazne dla użytkownika, intuicyjne oprogramowanie i wydajne narzędzia czytnika kodów ID
  • Korekcja i kalibracja obrazu w celu poprawy jakości obrazu
  • Aktualizacja licencji do odczytu trudnych do odczytania kodów bezpośrednio oznaczonych (DPM)
  • Solidna, kompaktowa obudowa o stopniu ochrony IP67

Aplikacje

Czytniki ID-600 sprostają zadaniom nawet w wymagających warunkach otoczenia dzięki czemu mogą być stosowane w różnych gałęziach przemysłu.

Wszechstronne narzędzia do odczytu kodów zapewniają wczytanie wszystkich popularnych kodów 1D i 2D, a także kodów DPM oraz przesłanie ustalonych danych i utworzonych obrazów różnymi interfejsami komunikacyjnymi.

Inspekcja jakości oraz odczyt kodów kreskowych ..............................................

ID 600 potrafi symultanicznie odczytać kody Data Matrix oraz kody QR. Aby zapewnić precyzyjne śledzenie podawania części, kody są łączone bezpośrednio w czytniku kodów za pomocą narzędzia Logic. Pozwala to na szybką identyfikację wadliwej partii w przypadku komponentów NOK. W celu zapewnienia jakości obrazy są następnie przesyłane na serwer FTP.

Kontrola jakości i przechwytywanie kodu kreskowego w opakowaniu wtórnym

ID-600 zapewnia kontrole jakości nadruku samego kodu kreskowego przed zapakowaniem do większego opakowania. Dzięki czemu tylko opakowania z idealnie nadrukowanym kodem są pakowane i dostarczane do odbiorcy. System ten z łatwością może być implementowany na istniejących już liniach.